Avakado  1 kg 5-6 ADET (Olgunlaşmamış)
 Avakado  1 kg 5-6 ADET (Olgunlaşmamış)

Avakado 1 kg 5-6 ADET (Olgunlaşmamış)

Marka : EBAHCEMİZ
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,90(KDV Dahil)

Üretmekte olduğu ürünleri Taze şekilde hasat edildiği gibi müşterilerimize ulaştırmak için kurduğumuz  Ebahçemiz markası hızla büyümektedir. Ürünlerimiz iyi tarım uygulamaları kullanılarak yetiştirilmektedir. Paketleme kısmında hiçbir kimyasal madde kullanılmaz.

 

AVAKADO

Enerji değeri yüksek bir meyve olan Avokado yağ ve protein açısından da oldukça zengindir. Avakado ayrıca bol miktarda A ve E vitaminininyanında B grubu vitaminleri ve potasyum gibi mineralleri içinde barındıran besleyici bir besindir. Daha çok Meksika ve Orta Amerika’ da yetişen diğer adıyla “timsah armudu” olarak bilinen bu mucize meyvenin faydaları saymakla bitmiyor.

Saklama Koşulları

Siparişinizden hemen sonra özenle hasat edilmektedir. Olgunlaşmadan gönderilen Avakadoları Elma yardımı ile hızlı şekilde olgunlaştırabilirsiniz.  Olgunlaşan  Avakadoları   kestikten sonra buz dolaplarınızda 3-4 gün kadar muhafaza edebilirsiniz.

 

LİMON

Arazilerimizden özenle toplanan Limonlar hiçbir  Mumlama veya Parafinleme işlemi görmedendeğerli müşterilerimiz ile buluşuyor.  12ay kesintisiz şekilde taze Limon bulunan arazilerimizde iyi tarım uygulamaları kullanılmaktadır.