Karaoğlan Group'un markası olan Ebahcemiz tüketicilerine en kaliteli ürünleri doğal taze ve organik olarak ulaştırmak için kurulmuş bir markadır. Kurumsal marka anlayışını hiçbir zaman kaybetmeyen şirketimiz Ebahcemiz için özel oluşturduğu kadro ile ülkemiz genelinde müşteri memnuniyeti için çalışmalar yapmakta ve  yatırımlarına devam etmektedir.

 

 

Meyvelere ve ürünlerimize  dalından taze olarak hasat edilerek  herhangi bir korucuyu madde görmeden ulaşmak tüm müşterilerimizin en doğal hakkıdır . Şehirlerde yapılan fiyat analizleri ile fiyatlarımızı sürekli güncelleyerek en uygun fiyatlandırma yapmak  için uğraşmaktayız. Arazilerimizde sağlık için zararlı olan hiçbir madde kullanmıyoruz.  Kimyasal gübreler yerine organik gübreler ile ürünlerimizi yetiştiriyoruz.Ülkemizde kurumsal şirket anlayışı ile tarım yapıyoruz ve değerli tüketicilerimizin memnuniyeti için ekip olarak çalışıyoruz.

 

 

Ebahcemiz  olarak üretmediğimiz ürünlerin satışını yapmamaktayız. Talepleriniz doğrultusunda üretim için gerekli çalışmalar yapılarak ürün için  yatırımlar yapılacaktır.Ürün talepleriniz için info@ebahcemiz.com veya info@karaoglan.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.