Avokado 1 Adet
Avokado 1 Adet
Avokado (Olgunlaşmamış) 1 Adet
Avokado (Olgunlaşmamış) 1 Adet

Avokado 1 Adet (Olgunlaşmamış)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

GÜNÜNDE HASAT / OLGUNLAŞMAMIŞ

DALINDAN TAZE GÖNDERİM

Sipariş oluşturmanız ardından, kargo çıkış günlerimiz de kargo çıkışından 3 saat önce Ebahçemiz ekibi, bahçelerimizden avokadolarınızı olgunlaşmamış şelkilde hasat ederek, tesisimizin ambalajlama departmanına ulaştırır. Paketlemenin ardından anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından kargo aracına yüklenir ve siparişleriniz sizlere doğru yola çıkar.   

2004 yılında ağaç ekimlerine başladığımız Avokadolarımız 2007 yılında meyvelerini bizlerle paylaşmaya başladı. Ülkemizde üretimi gün geçtikçe artan Avokado meyveleri genellikle fuerte cinsidir. Son zamanlarda ülkemizde avokadoların üretiminin artışı sayesinde ülkelerden ihracatımız azalmış olup, ülkemizdeki talepleri karşılayacak bir konuma gelmiş bulunmaktayız.

AVOKADO (OLGUNLAŞMAMIŞ)

​​​​​Meyve yapısı hasat sırasında olgunlaşmamış olan avakado, kısa bir zaman içerisinde olgunlaşmaktadır. Sabah kahvaltılarınızda veya Yemeklerinizin yanında meze olarak tükebileceğiniz bu meyve gıdadan kozmetiğe bir çok alanda kullanılabilir.

Tavsiye: Avakadolarınızı daha hızlı olgunlaştırmak için elma ile birlikte bir kutuda ya da kese kağıdında muhafaza edebilirsiniz. Elmanın çıkaracağı doğal etilen, Avakadonun olgunlaşmasına yardımcı olacaktır. Aynı taktiği muz gibi meyvelerin olgunlaştırma işleminde de kullanabilirsiniz.

Sos Tarifi: Avokadolarımızı kaşık ile çıkarıyoruz. Çatal ile iyice eziyoruz. Rendelenmiş 1diş sarımsak, tuz, karabiber, yarım limon suyu ile karıştırıyoruz. Üzerine zeytinyağ ekliyoruz. Hazır.

Ek Bilgi: Avokado çekirdekleri de oldukça değerlidir. Avokado çekirdeklerini ağaç haline getirmek için bizlerden bilgi alarak cimlendirme işlemi yapabilirsiniz.

Avokado Adet: Meyve yapısı ortalama 200-250Gr  arasındadır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR