Kumkuat Fidanı Tüplü
Kumkuat Fidanı SAKSILI

Kumkuat Fidanı Tüplü

Marka : EBAHCEMİZ
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺85,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺65,90(KDV Dahil)

Ebahçemiz Fidan Üretim Tesisleri 

Karaoğlan Group olarak Mersin bölgesinde kurmuş olduğumuz fidan üretim tesisimizde yıllık olarak üretmekte olduğumuz 150.000 fidanı değerli müşterilerimize ulaştırmak için çalışmaktayız.

Fidanlarımız tüplü sistemde üretilmiş olup bölgenin en kaliteli cinslerinden numuneler ile üretilmekte ve aşılanmaktadır. Ürettiğimiz her fidan kaliteli bakım  ve uygun ısı şartları sağlandığında en iyi meyve veremini sağlayacaktır. 

Tüplü Fidan Nedir (Siyah Torba )

Siyah torbalarda üretilen fidanlar tüplü olarak geçmektedir. Fidanların daha sağlıklı köklenmesi sulanması ve taşınması için fidanlarımızı üretirken tüplü üretim yöntemini uygulamaktayız.

Ürün Ekimi Nasıl yapılmalıdır.

Ürün ekimi için torf veya toprak kullanınız.Toprak bitki sağlığı için daha uygun olabilmektedir. Fidanların kök sağlığının korunması için mega saksılar kullanmanızı önermekteyiz. 

Bu saksılar min : 40 Lt veya daha üstü olarak kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bahçe İçin ekim : Arazinin toprak zemin özelliğinin yumsak olmasına dikkat ediniz. 

Ürün ekiminden sonra mutlaka sulama yapınız. Ve köklerin açıkta kalmasını önleyiniz.

Fidan yetiştirme Programı

Özel olarak kurmuş olduğumuz fidan yetiştirme ekibimiz Size her konuda max:12 saat içerisinde gerekli bilgiyi aktarmak için kurulmuş bir organizasyondur. Fidanlarınızı yetiştirme konusunda sürekli yanınızda bulunarak size gerekli bilgiyi vermek bizim görevimizdir. Whatsapp , Mail, Canlı destek olarak hizmet alabilmektesiniz.