Lamas 12 Kg Parafinsiz A Kalite Parafinsiz / Doğal
Lamas 12 Kg Parafinsiz A Kalite Parafinsiz / Doğal
Lamas 12 Kg Parafinsiz A Kalite Parafinsiz / Doğal

Lamas 12 Kg Parafinsiz A Kalite Parafinsiz / Doğal

Marka : EBAHCEMİZ
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺109,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,90(KDV Dahil)

Uzun Raf ömrü 25-35 Gün ( Serin ortamda saklayınız )

Lamas   Limon

 

Üretim bölgesi : Mersin / Mezitli 

Üretilen ağaç yaşı :10-15 Yaş

Uzun raf ömrü ve depolamaya uygun olan Aydın limonlarımız özellikle Mezitli  ve Erdemli arazilerimizde yetişmektedir.  Meyve boyutları ortalama olan limonlarımızın su miktarı oldukça fazladır. Aroma seviyesi yüksektir.  Hasat tarihleri başlangıç 20 Ekim Bitiş ocak 15 tarihleri arasında hasatları yapılır. Özellikle dış piyasaya gönderilen bu Limonlar  C vitamini acısından en yüksek limon ceşitlerindendir.

Ebahçemiz ile Market ve Pazar yerleri arasında farklar nelerdir ?

Market &Pazar ::

Yeşil olarak hasat edilmekte olan limonlar tüketicilere ulaştırılmadan önce 4 gün etilen gazı odalarında sarartma işlemi uygulanır ..Sarartma işlemi  bitiminden sonra 3 gün ara ile ürünlerin etilen gazları atılması için dış ortamda bekletilir . Raf ömrünün korunması için parafinleme ( Mumlama ) İşlemleri yapılarak tüketicilere sunulur. 

Ebahçemiz ürünleri

Ürünler siparişinizden sonra yeşil olarak özenle hasat edilir .  Yıkama işlemi yapılmadan Akdenizin tozu ile tarafınıza ulaştırılması için paketleme fabrikamıza gönderilmektedir. Paketleme sırasında hiçbir ambalaj malzemesi kullanılmaz. Ebahçemiz bahçelerinden evinize yolculuk bu şekilde başlamış olur.

 

Ürünlerinin raf ömrünü uzatmak için serin ve güneş görmeyen ortamda muhafaza ediniz..

 

 

Benzer Ürünler